A Miami Heat egy 2013-as NBA-meccsen látogat el a Brooklyn Netsbe (megtekintés/hallgatás), amely ingyenes online közvetítésben lesz elérhető. Nézze meg LeBron és Wade látogatását a Barclay's Centerben este 20:00-kor az ESPN.COM és a http://nbalivestreamfree.net/ oldalon.

A Heat vissza akar térni a New York elleni csütörtöki 102-92-es vereség után, amely véget vetett hárommeccses győzelmi sorozatának.

LeBron James 32 pontot szerzett, Dwyane Wade pedig 23 pontot szerzett, de a Miami (27-9) egy második meccsen Mario Chalmers nélkül játszott jobb Achilles-húzódás miatt. Shane Battier zsinórban negyedik alkalommal vett részt a megerőltetett bal négyfejű izom ápolásáért.

A Miaminak nem volt sok mondanivalója a vereség után.

'Nagyszerű játékot játszottak' - mondta James, aki az első találkozón 26 pontot szerzett a Nets ellen. – Időben készítettek néhány felvételt.

Erik Spoelstra edző késznek tűnt a gyors továbblépésre.

„Csak annyit tudok erről a játékról, hogy felülmúltak minket, és megszerezték a győzelmet” – mondta Spoelstra.

Wade mind a hat szabaddobását kihagyta, miután kiült a reggeli lövöldözésbe, hogy pihentesse a térdét. Később a nap folyamán engedélyezték, hogy játsszon, de idegesnek tűnt, amikor a vonalhibáiról kérdezték.

– Csak hatról maradtam le – mondta Wade. 'Nem hiányzott a 20. Nem volt olyan rossz.'

A Nets túlélte a maga részét a viszontagságokon, a legutóbbi kudarc Deron Williams sérülése volt.

A Brooklyn (14-21) a liga egyik legkiábrándítóbb csapata volt Jason Kidd elsőéves edzője alatt, aki összeveszett Lawrence Frank asszisztenssel, és pénzbüntetést kapott, mert szándékosan kiöntött egy italt, hogy elhalasztotta a Lakers elleni novemberi vereséget. 27.

Brook Lopez lábtörése miatt nem szerepel a szezonban, Williams pedig az utolsó két meccset kihagyta, és várhatóan legalább a következő kettőt ki kell hagynia bokasérülés miatt.

Joe Johnson 27 pontot szerzett szerdán, így a Nets 102-98-as győzelemmel megszakította a Golden State 10 meccsig tartó győzelmi sorozatát. Megnyerték az első hármat négymeccses hazai pályájukon.

„A bizalom a küzdelemben rejlik” – mondta Kevin Garnett, aki a negyedik negyedben szerzett 13 pontjából 11-et. 'Jason nagyszerű munkát végzett, hogy továbbra is elmagyarázta, mit akar ebből a sértésből, és azt hiszem, lassan, de biztosan felvesszük a dolgot.'

A Brooklyn az első 14-ből ötöt megnyert otthon, majd az utolsó négyet a Barclays Centerben, és 16-tal lemaradt.

Paul Pierce, aki 11-et adott hozzá, reméli, hogy a Nets sorozata annak a jele, hogy megfordítják a dolgokat.

– Csak folytatnunk kell az építkezést – mondta Pierce.

A csapat gondjai előtt a Brooklyn 101-100-ra verte hazai pályán a Miamit november 1-jén, Johnson és Pierce 19 pontja mögött, így megszakadt a sorozat 13 meccses vereségsorozata.